Budapest, VI. kerület Zichy Jenő utca, 3 szoba, 65 m2, 290 000 Ft/hó
Budapest, VI. kerület
Lakás jellemzők: Mosogatógép, Zuhanyzó
Részletek
Igazi belvárosi lakás kiadó a VI. kerület szívében!
Április elejétől költözhető!
Kiadó Budapest VI. kerületében, a Nyugati tér és az Oktogon között, a Zichy Jenő utca egyik klasszikus épületének harmadik, legfelső emeletén egy csendes, udvari kilátású, mégis világos, 60 m²-es lakás.
Az ingatlan nappali + két hálószoba + fürdőszoba elosztású, jól élhető terekkel rendelkezik, így ideális választás pároknak vagy egyedülállóknak is. A lakás részben bútorozott (IKEA, KIKA), valamint gépesített: mosógép, hűtő, mosogatógép, mikró, beépített sütő és tűzhely is rendelkezésre áll, így az új bérlő számára kényelmes, azonnal költözhető otthont kínál.
A közös költség 15.000 Ft, a fűtés cirkó rendszerű, a rezsi pedig fogyasztás alapján, mérőórák szerint fizetendő.
Elhelyezkedése kiváló: néhány perc sétára található a 4-6-os villamos a körúton, az M3-as metró a Nyugatinál, az M1-es metró az Oktogonnál, valamint több trolibusz is könnyen elérhető. A Westend Bevásárlóközpont szintén pár perc gyalogosan, ahogyan SPAR, LIDL, ALDI üzletek, éttermek, kávézók és gyógyszertárak is – minden, ami a belvárosi élet kényelméhez szükséges.
A lakás hosszú távra, minimum egy évre kiadó, kisállat sajnos nem hozható.
Kaució: 3 havi.
Április elejétől költözhető!
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal telefonon vagy üzenetben!
+3630 330 9898