Budapest, XI. kerület Bod Péter lejtő, 3 szoba, 117 m2, 680 000 Ft/hó
Budapest, XI. kerület
Lakás jellemzők: Kertkapcsolat
Felszereltség: Klíma
Részletek
Budapest XI. kerületében a Bod Péter lejtőn kínálunk kiadásra egy 117 nm-es, 3 szobás, NAGY TERASZOS, 2 GARÁZSOS lakást.
Az ingatlan BÚTORZOTT és GÉPESÍTETT!
ELOSZTÁS
A 117 nm-es jó elosztású lakáshoz tartozik még további 45 nm-es helyiség amely akár edző teremmé vagy hobbi szobává vagy csupán tárolóként is használható.
A lakáshoz tartozik egy nagy, bútorozott terasz panorámás kilátással a Sashegyre, a Citadellára és Budára.
Az ablakok háromrétegűek, hőszigeteltek illetve redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A lakást két KÜLÖN NYÍLÓ szoba, egy nappali, egy felújított konyha kamrával, egy vendég wc kézmosóval és egy fürdőszoba alkotja.
ELHELYEZKEDÉS
Egy ritka lehetőség tágas, zöldövezeti otthon bérlésére Budapest egyik legcsendesebb részén, közvetlenül a Sashegy természetvédelmi terület melletti zsákutcában, ahonnan ugyanakkor gyorsan elérhető a belváros. A MOM park autóval 5 perc, a Ferenciek tere 10-15 perc. A lakás a 11. kerület Sashegy részén, nyugodt zsákutcában található, ahol a természetvédelmi terület szomszédsága miatt mindig friss a levegő, ugyanakkor gyorsan elérhető a belváros. Legutóbbi bérlőnk, akinek lejárt az expat megbízása, a Kálvin tér mellől költözött ide és úgy fogalmazott: "olyan mintha nyaralnék".
EGYÉB
NAGY TERASZOS
GARÁZS (benne van az árban)
KLIMATIZÁLT
2 havi kaucióval és az aktuális bérleti díjjal AZONNAL költözhető, minimum 1 éves tartamra!
KERESŐ ÜGYFELEINK SZÁMÁRA SZOLGÁLTATÁSUNK DÍJMENTES!