Budapest, VI. kerület Eötvös utca, 2 szoba, 37 m2, 280 000 Ft/hó
Budapest, VI. kerület
Lakás jellemzők: Zuhanyzó
Részletek
Felújított, világos, 2 szobás lakás kiadó Budapest VI. kerületében, Terézváros kedvelt részén, az Eötvös utcában.
A 37 m²-es, délkeleti tájolású ingatlan egy rendezett, háromszintes társasház félemeletén található. A lakás udvari nézetének köszönhetően csendes, ugyanakkor kellemesen világos egész nap.
Az ingatlan praktikus elosztású: KÉT hálószobával rendelkezik, így egyedülállóknak, pároknak vagy akár otthoni munkavégzéshez is ideális választás lehet. A lakás teljes körűen bútorozott és gépesített, légkondicionálóval felszerelt, így azonnal költözhető állapotban várja új bérlőjét.
A modern infrapaneles fűtés gazdaságos fenntartást biztosít, a melegvízről villanybojler gondoskodik. A közös költség rendkívül kedvező, mindössze 4.000 Ft havonta, a rezsi alacsony, körülbelül 10.000 Ft/hó.
A lakás minimum egy évre bérelhető, 2026. június 15-től költözhető, két havi kaució mellett.
A lakás Terézváros egyik kedvelt, hangulatos utcájában, az Eötvös utcában található, a belváros pezsgő életének közvetlen közelében, mégis nyugodt, élhető környezetben. A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhetők élelmiszerboltok, pékségek, gyógyszertárak, kávézók és éttermek.
A közelben számos kulturális és szórakozási lehetőség várja az itt lakókat. Rövid sétára található az Andrássy út, a Liszt Ferenc tér, valamint Budapest népszerű színházai, koncerthelyszínei és hangulatos teraszai. A környék ideális azok számára, akik szeretnek a város központjában élni, ugyanakkor fontos számukra az otthon nyugalma is.
Sportolási és kikapcsolódási lehetőségekben sincs hiány: a Városliget, futópályák, konditermek és több park is könnyen megközelíthető.
A közlekedés kiváló, az Oktogon és a Nyugati pályaudvar közelségének köszönhetően metró, villamos, troli és buszjáratok egyaránt gyorsan elérhetők, így Budapest bármely pontja könnyedén megközelíthető akár autó nélkül is.