Budapest, VI. kerület Dessewffy utca, 1 szoba, 33 m2, 190 000 Ft/hó
Budapest, VI. kerület
Lakás jellemzők: Fürdőkád, Loggia, Privát fürdőszoba
Épület jellemzők: Felújított épület
Felszereltség: Klíma
Részletek
Belvárosi, erkélyes lakás kiadó.
Kistestű és jólnevelt háziállat megbeszélhető.
Dessewffy utcában, csendes, 1 szobás, erkélyes, világos ingatlan kiadó.
Mérete végett 1 fő, vagy maximum 1 pár számára nyújt kényelmes életteret.
A lakás bútorozott és gépesített, klimatizált.
A képeken még nem látszik, de hamarosan mosógép is lesz.
Karbantartott, liftes épület 5. emeletén található, 33 m2 alapterületű, továbbá egy 3m2-es, kellemes erkéllyel is rendelkezik.
Fenti tulajdonságai végett az ingatlan csendes és napfényes, mondhatni egy kis nyugalom szigete az abszolút belvárosi lokáció ellenére.
A közös költség 25.575-Ft, mely az átlagos dolgokon felül magában foglalja a fűtés, melegvíz, hidegvíz/csatorna díját is.
Az áram egyedi mérés alapján kerül elszámolásra.
2 havi kaució és az aktuális havi bérleti díj ellenében költözhető.
A bérlés feltétele még, a közjegyző előtt tett, kiköltözési nyilatkozatot a Bérlő(k) részéről, melynek díját a Bérlő(k) és a Bérbeadó 50-50% arányban fizeti meg.
Keressen bátran.
ENG
Downtown apartment with balcony for rent.
Small and well-behaved pets are negotiable.
In Dessewffy utca, a quiet, 1-room, balcony, bright property is for rent.
Due to its size, it provides a comfortable living space for 1 person or a maximum of 1 couple.
The apartment is furnished and mechanized, air-conditioned.
It is not visible in the pictures yet, but there will be a washing machine soon (if required).
It is located on the 5th floor of a well-maintained, elevator-equipped building, has a floor area of 33 m2, and also has a 3m2, pleasant balcony with a courtyard view.
Due to these above features, the property is quiet and sunny, you could say an island of peace despite its absolute downtown location.
The common cost is 25,575-Ft, which in addition to the average things includes the heating, hot water, cold water/sewer fee.
Electricity is billed based on individual measurement.
You can move in for 2 months' deposit and the current monthly rent.
The condition of renting is also a move-out declaration made before a notary by the Tenant(s), the fee of which is paid by the Tenant(s) and the Landlord in a 50-50% ratio.
Feel free to search.
Környék: Andrássy út, Nagykörúton belül, Nyugati tér, Oktogon, Bazilika
Közlekedés: 4-es 6-os villamos, Kisföldalatti, Metro 3 kék