Budapest, V. kerület Steindl Imre utca, 2 szoba, 67 m2, 320 000 Ft/hó
Budapest, V. kerület
Részletek
KIADÓ STEINDL IMRE UTCÁBAN NAPOS, KLIMATIZÁLT 2 SZOBÁS LAKÁS A PARLAMENT KÖZVETLEN KÖZELÉBEN
Hosszú távra kiadó egy 4. emeleti, 2 szobás, déli fekvésű, rendkívül világos és csendes lakás Budapest egyik legjobb lokációjában, a Steindl Imre utcában, a Parlament közvetlen közelében.
Az ingatlan 1,5 éve teljes körű felújításon esett át, melynek során új konyha, új fürdőszoba, új klímaberendezés, új cirkófűtés és új, hőszigetelt nyílászárók kerültek beépítésre. A fűtés egyedi mérőórával rendelkezik, így a rezsi jól kontrollálható.
A lakás jelenleg üres, azonnal költözhető. A beépített konyhabútor mellett két nagy méretű gardróbszekrény is a bérlemény részét képezi.
A lakás egyik legnagyobb előnye a kivételes nyugalom és intimitás. A déli fekvésnek köszönhetően egész nap napfényes, az ablakok előtt nincs körfolyosó vagy átjárás, így senki sem jár el az ablakok előtt.
A környék kiemelkedően biztonságos, az utcában és közvetlen közelében bankok, állami intézmények és nagykövetségi objektumok találhatók. A Parlament és a Kossuth tér mindössze kb. 150 méterre helyezkedik el.
Közlekedés szempontjából kiváló választás:
* Metró néhány perc sétára
* 2-es villamos 2 perc távolságra
* Parkolási lehetőség a környéken megoldható
Ideális választás egyedülállóknak vagy pároknak, akik a belváros szívében, mégis csendes és nyugodt környezetben szeretnének élni.
Érdeklődés esetén kérem, vegye fel a kapcsolatot velem.