Állásajánlat

Az Alberlet.hu csoport egy magyar tulajdonú, ingatlan-közvetítéssel piacvezetőként foglalkozó cégcsoport, mely 10 éve foglalkozik bérbeadással.
A megnövekedett piaci igények kielégítésére keresünk, dinamikusan bővülő csapatunkba új kollégákat Ingatlan Tanácsadói munkakörbe.

Feladatok:
• Megbízások felkutatása és szerződéskötés
• Ingatlanok bemutatása (tanácsadás, bérbeadás)
• Telefonos, illetve személyes kapcsolattartás
• Hirdetések kezelése (saját és társ oldalakon)
• Adminisztráció

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Jó kommunikációs készség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Rugalmasság
• Megfelelő megjelenés
• Kitartás
• Előny: Ingatlanpiaci ismeretek (tájékozottság) és angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Piacvezető cég által kínált stabil vállalati háttér
• Magas színvonalú szakmai tudás elsajátítása
• Kiemelkedően magas jutalékrendszer
• Teljesítményarányos prémiumrendszer
• Munkavégzést támogató, egyéb juttatások (céges telefon, hirdetés kiemelés, molinó)
• Szakmailag magasan képzett vezetők
• Folyamatos szakmai képzések
• Magas színvonalú irodai infrastruktúra
• Fiatal, dinamikus, barátságos, összetartó csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Rugalmas munkaidő
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest és környéke

Amennyiben szeretne egy piacvezető, stabil háttérrel rendelkező cég munkatársa lenni és olyan munkát keres, ahol a havi kereset felső határát a teljesítmény határozza meg, küldje el önéletrajzát az allas@alberlet.hu címre.