Budapest, IX. kerület Mester utca, 1 szoba + 1 félszoba, 40 m2, 230 000 Ft/hó
Budapest, IX. kerület
Lakás jellemzők: Aktív Internet, Ikea bútorok, Mosogatógép, Terasz, Zuhanyzó, Redőny, Szúnyogháló
Épület jellemzők: Lépcsőházas
Részletek
A IX. kerület szívében, a Mester utcában, 40 nm-es másfél szobás, felújított lakás hosszútávra KIADÓ. Az ingatlan, kelet-nyugat fekvésű, kiváló elosztású, tágas, 2 nm-es erkéllyel rendelkezik, szép kilátással a Haller Parkra.
Az infrastruktúra kitűnő. Néhány perces sétával elérhetőek a 2-es, 2M és 2B, valamint a 24-es és 51-es villamos megállói. 10 perc sétára található a 4-6-os villamos Mester utcai, valamint az 1-es villamos Mester utca/Könyves Kálmán körúti megállója. 15 percnyi séta távolságon belül van a Klinikák és Nagyvárad tér metróállomásai.
Számtalan szórakozási lehetőség van a közvetlen közelben mint a Nemzeti Színház, a Művészetek Palotája, Lurdy Ház. A Duna-part és az Orczy park 10-15 perc alatt gyalog megközelíthető. A Mester utcában és a környéken pedig számos étterem, bolt, gyógyszertár, orvosi rendelők, szépség szalon, szolgáltatás van karnyújtásnyira.
Az egyetemek mint pl a BME, Corvinus, ELTE, Semmelweis tömegközlekedéssel könnyen, gyorsan elérhetőek.
A lakás bútorozott, gépiesített, a főbb felszereltségek:
-konyha: indukciós főzőlap, sütő, szagelszívó, mosogatógép, kombinált hűtő
-légkondicionáló,
-szúnyogháló
-konyhában végighúzódó pakolós, beépített szekrénysor.
-mosógép
A lakás fűtését gázkonvektor és elektromos fűtőtestek biztosítják.
A lakás bérleti díja 200 ezer Ft/hó, plusz rezsi költség és közös költség.
Közös költség 10 ezer Ft/hó. A lakás egyedi mérőórákkal felszerelt.
Parkolási lehetőség közterületen a környező utcákban, a mindenkori aktuális parkolási díj megfizetésével. Hivatalos bejelentkezés esetén Ferencvárosban lehetőség van lakossági várakozási hozzájárulás igénylésére, ami lehetővé teszi a díjfizetési kötelezettség alóli mentességet az adott övezetben.
Hosszútávra (minimum 1 évre) keresek igényes bérlőt.
Kisállattartás és dohányzás nem megengedett.
2havi kaució és 1 havi bérleti díj szükséges.
Környék: Dunához közel, Ráday utca, Corvin negyed
Környék egyéb: Nemzeti Színház, MÜPA
Közlekedés: 4-es 6-os villamos, Metro 3 kék
Közlekedés egyéb: 2-es 2B, 2M villamos, 51-es és 1-es villamos