Budapest, XIII. kerület Kis Gömb utca, 3 szoba, 72 m2, 260 000 Ft/hó
Budapest, XIII. kerület
Lakás jellemzők: Fürdőkád, Kamra, Külön WC, Tároló, Duplex, Tetőtéri, Redőny, Hő- és fényvédős faablak, Műanyag ablak
Épület jellemzők: Lépcsőházas, Parkolóudvar a közelben, Telken fedett parkoló
Részletek
Belső kétszintes (duplex) 3 szobás, 72 nm-es, tetőteresteljesen felújított lakás (4 emelet, lift még nincs) hosszútávra kiadó a XIII. kerületben, a Kis Gömb utcában. A ház jó állapotú a lakóközösség kulturált.
Az ingatlan FELÚJÍTOTT, BÚTOROZATLAN, részben GÉPESÍTETT.
Mindhárom szobája és konyha KÜLÖN NYÍLÓ, napfényes, csendes, panorámás kilátással. Kora reggeltől késő estig napfényben úszik a DK-i DNy-i tájolásnak köszönhetően.
A lakáshoz tartozik egy 4.5 nm-es TERASZ.
A fürdőszoba kádas és van egy különálló wc. A lakásban beépített gardrób es egy zárható tároló is van. TÁGAS, világos, nagy ablakos konyhával rendelkezik.
Cirkó fűtés van. Közös költség 14.000 Ft/hó. Rezsi (minden fogyasztás mérőórával mért) kb. 12.000 Ft/hó.
Az ingatlanhoz tartozik egy zárható GARÁZS, melynek bérlése KÖTELEZŐ, díja +25.000 Ft/hó.
Elhelyezkedése kiváló, pár perc séta távolságon belül elérhető az 1-es villamos, 32 busz.
2 havi kaució és egy havi lakbér ellenében AZONNAL költözhető.
Környék: Városliget
Közlekedés egyéb: 1-es villamos