Created with Sketch. N O . 1 A Z E L Ő Z Ő H Ó N A P B A N NO. 1 . N O . 1 A Z E L Ő Z Ő H Ó N A P B A N NO. 1 . Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. image/svg+xml Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.

Az Alberlet.hu csoport egy magyar tulajdonú, ingatlan-közvetítéssel piacvezetőként foglalkozó cégcsoport, mely 10 éve foglalkozik bérbeadással.
A megnövekedett piaci igények kielégítésére keresünk, dinamikusan bővülő csapatunkba új kollégákat Ingatlan Tanácsadói munkakörbe.

Feladatok:
• Megbízások felkutatása és szerződéskötés
• Ingatlanok bemutatása (tanácsadás, bérbeadás)
• Telefonos, illetve személyes kapcsolattartás
• Hirdetések kezelése (saját és társ oldalakon)
• Adminisztráció

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Jó kommunikációs készség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Rugalmasság
• Megfelelő megjelenés
• Kitartás
• Előny: Ingatlanpiaci ismeretek (tájékozottság) és angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Piacvezető cég által kínált stabil vállalati háttér
• Magas színvonalú szakmai tudás elsajátítása
• Kiemelkedően magas jutalékrendszer
• Teljesítményarányos prémiumrendszer
• Munkavégzést támogató, egyéb juttatások (céges telefon, hirdetés kiemelés, molinó)
• Szakmailag magasan képzett vezetők
• Folyamatos szakmai képzések
• Magas színvonalú irodai infrastruktúra
• Fiatal, dinamikus, barátságos, összetartó csapat
• Jó munkahelyi légkör
• Rugalmas munkaidő
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest és környéke

Amennyiben szeretne egy piacvezető, stabil háttérrel rendelkező cég munkatársa lenni és olyan munkát keres, ahol a havi kereset felső határát a teljesítmény határozza meg, küldje el önéletrajzát az allas@alberlet.hu címre.